Architektura krajobrazu
Green square
Biuro: 530 907 420
517 793 739

Systemy automatycznego nawadniania ogrodu

Funkcjonalne systemy automatycznego nawadniania ogrodu.

Chcesz się cieszyć pięknymi kwiatami i soczystą zielenią trawnika?

Każdy z nas marzy o tym, aby jego ogród prezentował się okazale i cieszył oczy swoją świeżością. Zapewnią Ci to automatyczne systemy nawadniania ogrodu. Dzięki dobrze dobranym zraszaczom Twój trawnik będzie zawsze zadbany i gęsty, a linia kroplująca sprawi, że rośliny będą zdrowe i bujne. Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem profesjonalnych systemów firmy Toro, Rain Bird, Cepex. Pozwala to nam na łatwy i szybki dostęp do wszelkich niezbędnych materiałów oraz oferowanie konkurencyjnych cen.

Chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztowało Cię automatyczne nawadnianie Twojego ogrodu?
Zadzwoń do nas i umów się na indywidualną wycenę. Nasi specjaliści przekażą Ci dokładne informacje i odpowiedzą na wszystkie pytania, dzięki czemu dowiesz się jakie rozwiązanie będzie idealne dla Twojego trawnika.

Korzyści jakie daje nam automatyczne systemy nawadniania ogrodu.

Przede wszystkim pozwalają nam oszczędzić znaczną ilość cennego czasu i wyręczają nas od uciążliwej pracy. Nie musimy pamiętać o codziennym podlewaniu, bieganiu z konewką, rozwijaniu węży oraz wczesnym wstawaniu przed upalnym słońcem. To, co kiedyś zajmowało mnóstwo czasu, teraz robi się samo, a Ty masz więcej czasu dla siebie. Teraz możesz spokojnie wyjechać na wakacje i nie martwić się o swój ogród, który sam zadba o siebie. I to zadba w taki sposób, że po powrocie wciąż będzie prezentował się okazale, ciesząc oczy domowników.

Zastanawiasz się czy można zainstalować automatyczne nawadnianie w istniejącym już ogrodzie?

Zdecydowanie tak. Nasze rozwiązania nie są dedykowane tylko nowo powstającym obszarom, ale również tym istniejącym. Dzięki profesjonalnemu podejściu jesteśmy w stanie zamontować odpowiednio dopasowany system niezależnie od tego w jakim wieku jest Twój ogród, nie przynosząc przy tym szkód. Po zakończeniu prac stan Twojego ogrodu nie będzie się różnić od tego przed instalacją.

Automatyczny system nawadniania ogrodu to nie tylko oszczędność czasu, ale i wody.

Nowoczesne dysze z zastosowaną innowacyjną technologią działania gwarantują mniejsze zużycie wody z jednoczesnym zachowaniem najwyższej efektywności podlewania. Dzięki czujnikom deszczu automatyczne nawadnianie zostaje wyłączone, co pozwala mądrze zarządzać zasobami wodnymi i zmniejszyć jej zużycie nawet o 30%.

Jak należy zabezpieczyć systemy nawadniania ogrodu przed zimą?

Jedyne o czym należy pamiętać, przed nadejściem przymrozków, to opróżnienie całej instalacji z wody, pozostałej w rurach nawadniających. Nie musisz się tym martwić, bo dzięki profesjonalnemu sprzętowi i niezbędnej wiedzy, wykonamy to za Ciebie. Wystarczy skontaktować się z nami, a pojawimy się we wskazanym miejscu i odpowiadającym Państwu terminie.

Pomożemy Ci w wykonaniu projektu.

Automatyczne nawadnianie należy odpowiednio rozplanować i dostosować do danego obszaru – tylko wtedy będzie efektywne i pozwoli uzyskać oszczędności, a także cieszyć się pięknem terenów zielonych. Mamy doświadczenie w projektowaniu i doskonale wiemy z jakich rozwiązań skorzystać, by były użyteczne.

Zobacz nasze realizacje

Dlaczego projektowanie ogrodów?

Systemy nawadniania Rzeszów
  • wizualizacja ogrodu w 3D
  • projektowanie i pielęgnacja ogrodu
  • indywidualny charakter ogrodu
  • profesjonalizm w działaniu

Projektując ogród warto pamiętać:

  • wkomponowaniu ogrodu do danego otoczenia
  • użyteczności i estetyce ogrodu
  • indywidualnych potrzebach nas samych

Opinie naszych klientów

Nasi partnerzy